Przegrana Odry Wodzisław Śląski w 13. kolejce IV Ligi

Spotkanie pomiędzy Odra Wodzisław Śląski a Spójnią Landek zakończyło się niekorzystnym wynikiem dla drużyny gospodarzy, która przegrała 1:3. Mecz ten był częścią 13. kolejki IV Ligi grupy 2. Tym samym, jedyny celny strzał dla ekipy Niebiesko-Czerwonych zanotował Łukasz Gajda.

Na otwarcie strzelania, w 13. minucie spotkania, zdecydowali się goście. Wykorzystali błąd w strategii wyprowadzenia piłki od strony drużyny Odry i za pomocą precyzyjnego strzału z dystansu kilkunastu metrów pokonali bramkarza Odry, Dawida Wrzoska. Odra nie zamierzała jednak poddać się bez walki i w 31. minucie udało jej się odwrócić bieg wydarzeń na boisku. Sędzia gry podyktował wtedy rzut karny dla Odry, który z pewnością wykorzystał Łukasz Gajda. Niestety, kilka minut później goście ponownie objęli prowadzenie i do przerwy obie ekipy schodziły do szatni przy wyniku 1:2. W 42. minucie spotkania jeden z zawodników Spójni został ukarany czerwoną kartką za brutalny faul.

Po przerwie, Odra postanowiła odważnie przeciwdziałać rywalom, mając przy tym przewagę wynikającą z gry w przewadze. Po jednym z ataków Odry, Bartosz Laskowski miał szansę na zdobycie wyrównującej bramki, jednak skutecznie interweniował bramkarz gości. Ostatecznie to przeciwnicy Okręgowej drużyny zdołali podwyższyć prowadzenie po kontrataku w 76. minucie.