Brawurowa kradzież w Wodzisławiu Śląskim. Zginęły aż 4 ciężarówki!

W połowie grudnia w Wodzisławiu Śląskim doszło do nietypowego zdarzenia. W nocy nieznani sprawcy ukradli aż 4 ciężarówki. Policja wciąż szuka sprawców zdarzenia!

Konkretnie chodzi o 4 ciągniki siodłowe marki DAF. Cztery, duże ciągniki nie są przysłowiową igłą w stogu siana i nie mogą zniknąć ot tak. Jednak w Wodzisławiu Śląskim się to udało. Kradzieży, dokonano na parkingu, przy ulicy Kokoszyckiej. Jest to jedna z główniejszych ulic miasta. Parking, jak się okazuje, był niestrzeżony przez żadne kamery termowizyjne.

Biorąc pod uwagę koszt jednego ciągnika DAF, właściciele muszą liczyć się z ogromnymi stratami. Jednak śledztwo nadal jest w toku i nie ustaje nadzieja, że uda się odnaleźć sprawców kradzieży i same samochody. Można tylko domyślać się, jaka jest ich czarnorynkowa wartość.

Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawcy. Być może ktoś widział coś, co naprowadzi ich na konkretny trop. Na razie, złodzieje pozostają na wolności. Każda, nawet najbardziej błaha informacja będzie drobiazgowo sprawdzana. Trop, póki co wiedzie na północ Polski.