Zapraszamy na Wodzisławski Ekobazar – miejsce spotkań miłośników zdrowego stylu życia

Ekobazar w Wodzisławiu Śląskim stał się integralną częścią historycznego centrum miasta. Od początku września, dwa razy w miesiącu, mieszkańcy i goście miasta mają okazję zaopatrzyć się w zdrowe, ekologiczne produkty spożywcze oraz piękne akcesoria do swoich domów. Produkty oferowane są na specjalnie przygotowanych stoiskach umieszczonych w uroczych, drewnianych domkach, wynajmowanych od lokalnych władz.

Jedyną obawą zarówno sprzedawców, jak i nabywców jest to, że zima może przynieść ze sobą decyzję o tymczasowym zamknięciu ekobazaru ze strony magistratu. Tymczasem, to właśnie zimowy okres jest idealny do handlu różnego rodzaju przetworami spożywczymi.

Mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego z coraz większą uwagą zwracają się ku zdrowemu trybowi życia, co przekłada się na ich zachowania żywieniowe. Dlatego też rynek miejski tętni życiem podczas dni ekobazaru, kiedy to miłośnicy zdrowego jedzenia mogą skosztować licznych ekologicznych produktów. Władze miasta serdecznie zapraszają wszystkich, zarówno sprzedawców jak i kupujących, do udziału w kolejnych edycjach Wodzisławskiego Ekobazaru.