Zaproszenie do udziału w wykładzie dla seniorów, zorganizowanym przez Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Ruchliwa instytucja edukacyjna dla osób starszych, jaką jest Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku, wprowadza w życie projekt wspierany finansowo przez Powiat Wodzisławski. Z tej okazji, wszystkich zainteresowanych słuchaczów uniwersytetu, a także seniorów w wieku 60 lat i więcej, serdecznie zaprasza na wykład o tematyce „Jak radzić sobie z sytuacjami życiowymi”. Wydarzenie to zaplanowano na 10 czerwca i odbędzie się w przestrzeniach sali konferencyjnej dworca kolejowego, położonego w Wodzisławiu Śląskim.

Sesja naukowa rozpocznie się o godzinie 16:00. Zgłoszenia na udział w wykładzie przyjmowane są w sekretariacie Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, mieszczącym się przy ulicy Styczyńskiego 2 w Wodzisławiu Śląskim (jest to również siedziba Centrum Aktywności Społecznej). Ostateczny termin składania zgłoszeń mija 7 czerwca. Można również zgłaszać swoje uczestnictwo telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 32 320 86 58.

Spotkanie to jest częścią projektu pod hasłem „Przeciw depresji i samotności” i jest współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Powiatu Wodzisławskiego.