Kształtowanie umiejętności radzenia sobie z emocjami na bezpłatnych warsztatach "AkceptacJA"

Chciałbym zachęcić do dyskusji o uczuciach oraz różnych technikach ich wyrażania. Data, którą powinniście zapisać w swoim kalendarzu, to 12 maja – niedziela. O godzinie 11:00, w sercu Wodzisławia, w tętniącym życiem Młodym Mieście, odbędzie się bezpłatne spotkanie edukacyjne o nazwie „AkceptacJA”.

Warsztaty będą skierowane do młodzieży i mają na celu rozwijanie umiejętności radzenia sobie z emocjami, komunikacji interpersonalnej, a także budowanie poczucia własnej wartości i pewności siebie. Sesje zostaną poprowadzone przez doświadczoną psycholożkę oraz instruktorkę tańca, Małgorzatę Karwot. Podczas warsztatów młodzi ludzie będą mieć możliwość porozmawiać o swoich potrzebach, nauczyć się słuchać siebie i zrozumieć, jak dobrze czuć się we własnym ciele.

Dzięki wykorzystaniu różnych technik ruchowych i relaksacyjnych oraz treningu uważności, uczestnicy będą mieli okazję do ekspresji swoich emocji. Zainteresowani mogą zgłaszać się do 7 maja, a obowiązuje system zapisów. Warsztaty to idealna okazja do pracy nad sobą i rozwoju osobistego.