Trzecia odsłona DzieJesie(ń) Festiwalu rozbudza jesienne nastroje w Wodzisławiu Śląskim

Na przekór kończącemu się lato, Wodzisław Śląski na powitanie jesieni organizuje wydarzenie pełne emocji i atrakcji. Po raz trzeci miasto zaprasza na DzieJesie(ń) Festiwal, który odbywa się 16 września. Tym razem miejsce spotkania to rynek w Wodzisławiu Śląskim, a zabawa utrzymuje swoje tempo aż do późnych godzin wieczornych.

Jesienny festiwal, DzieJesie(ń), ożywia miasto Wodzisław Śląski po raz trzeci, oferując zróżnicowany program pełen różnorodnych atrakcji. Wydarzenie rozpoczęło się o 9:00 rano i ma trwać aż do 21:00 wieczorem, a liczne atrakcje przyciągają mieszkańców do rynku miasta, podkreślając różnorodność i bogactwo imprezy.

Niezapomniane wydarzenie skierowane jest do rodzin, mieszkańców Wodzisławia Śląskiego oraz okolicznych gmin. Goście mają okazję ponownie zrobić zakupy na ekologicznym bazarku i bazarku kwiatowym, uczestniczyć w degustacjach serów, pieczywa i wina, a także brać udział w licznych warsztatach oraz pokazach kulinarnych. Na miejscu dostępna jest również rozgrzewająca herbata, idealna na chłodne jesienną noce. Ponadto, organizowany jest konkurs na najsmaczniejszą szarlotkę. Dopełnieniem całości jest muzyka na żywo, która towarzyszy uczestnikom przez cały dzień – tak informuje miasto Wodzisław Śląski.