Zespół taneczny Miraż triumfuje na polskich parkietach

W roku 2024, zespół taneczny Miraż zasłynął niebywałymi osiągnięciami na polu tańca, gromadząc bogaty dorobek medalowy. Na przestrzeni tego roku, na krajowych zawodach tanecznych, zdobyli aż 21 złotych, 12 srebrnych i 9 brązowych medali. Dodatkowym ich triumfem było zwycięstwo w Grad Prix.

Tańcem i mistrzowskimi choreografiami członków zespołu Miraż mogliśmy delektować się podczas koncertu, który miał miejsce 15 czerwca. Było to wydarzenie pełne artystycznej ekspresji i profesjonalizmu, za które odpowiedzialność ponosiły nie tylko zdolne osoby tancerzy, ale również zaangażowani rodzice oraz trenerzy. W skład ekipy trenerskiej wchodzili Lenka Krcova, Dominika Pławna, Evgeniya Makeeva-Wyputa, Marcin Kost, Anna Cielemęcka, Zuzanna Wójtowicz, Zuzanna Halfar, Martyna Brzoza, Emilia Krzyształa, Antonina Nowak i Julia Wolny.

Koncert ten był również okazją do zaprezentowania gościnnych wystąpień. Na scenie pojawił się zespół Impuls z Czech, będący tamtejszymi mistrzami tańca, a także Anna Kubicz z zespołu Radost.