Ekobazar na wodzisławskim rynku. Kupisz tam same dobroci!

Tylko do 17:00 na rynku w Wodzisławiu Śląskim będzie trwał kiermasz ekologiczny i kwiatowy. To już druga odsłona tego wydarzenia, która przyciąga wielu wystawców z ekologiczną żywnością i kwiatami z całej Polski. Pogoda dopisała, więc frekwencja jest spora!

Bazar na wodzisławskim rynku jest podzielony na dwie części. Z jednej, to wystawcy z różnego rodzaju kwiatami, krzewami i drzewkami. Chociaż przyjęło się w ogrodnictwie, aby do ziemi kwiaty sadzić dopiero po 15 maja, wielu z powodzeniem robi to wcześniej, ciesząc się bujnym kwiatostanem w przydomowych ogrodach i na balkonowych balustradach. Na rynku w Wodzisławiu Śląskim będzie można kupić różnego rodzaju kwiaty po konkurencyjnych cenach.

Kolejną atrakcją jest bazar z żywnością ekologiczną. Będzie można kupić tam najwyższej jakości sery, wędlinę, pasty, miód i wiele innych specjałów, również od lokalnych producentów. Eko bazaru w ubiegłym roku okazał się prawdziwym hitem i wszystko wskazuje na to, że i ta edycja okaże się pełnym sukcesem.