Powtórzenie interaktywnego spotkania z prezydentem Wodzisławia Śląskiego w formie czatu

Na nowo, mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego będą mieli możliwość zadawania pytań Mieczysławowi Kiecy, prezydentowi miasta, dzięki czatowi online. Interaktywne spotkanie z przywódcą samorządu odbędzie się 26 marca, o godzinie 17:00.

Ostatnie takie spotkanie miało miejsce 14 marca i spotkało się z pozytywnym echem wśród internautów – uczestników czatu. Jak wynika z komentarzy pozostawionych pod transmisją na żywo, forma czatu online jest nie tylko akceptowana, ale wręcz doceniana. Internauci podkreślają, iż „forma kontaktu, jak najbardziej trafiona, bo na spotkania nie zawsze można przyjść” oraz że „absolutnie czat na żywo to świetna forma kontaktu z mieszkańcami, wyjaśnianie spraw na żywo w sposób spokojny i kompetentny”. Tego typu wydarzenia stanowią kontynuację cyklu rocznych spotkań włodarza miasta z obywatelami we wszystkich dzielnicach Wodzisławia Śląskiego.

Duża liczba pytań zadanych podczas poprzednich edycji czatu jest dowodem na to, że jest to skuteczna forma kontaktu z obywatelami – jak zaznacza Mieczysław Kieca, prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego. Właśnie dlatego chce on utrzymać tę formę interakcji z mieszkańcami. Transmisja na żywo będzie dostępna na Facebooku, w odpowiednim wydarzeniu.