Wodzisław Śląski: Nadchodząca konferencja "Miasto dla seniora, senior dla miasta" w Pałacu Dietrichsteinów

26 marca tego roku, w przepięknym otoczeniu Pałacu Dietrichsteinów, zostanie zorganizowane wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Miasto dla seniora, senior dla miasta”. Celem konferencji, której gospodarzem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim, jest promowanie aktywności społecznej osób starszych oraz budowanie wzajemnego zrozumienia między pokoleniami.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję do spotkań z ekspertami, a także uczestnictwa w prelekcjach i wykładach. Program przewiduje również atrakcje artystyczne. Wśród nich znajdzie się występ chóru prowadzonego przez dyrygenta Profesora Doktora Habilitowanego Izabellę Zielecką-Panek oraz prezentacja zespołu Kokoszyczanki.

Jeżeli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tej niecodziennej konferencji, masz możliwość zgłoszenia swego udziału do 21 marca. W tym celu należy skontaktować się telefonicznie pod numerem 32 45 90 675. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które jest doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i nawiązania nowych kontaktów.