Wodzisławska policja skróciła listę poszukiwanych – 44-latek trafił za kratki

Stróże prawa z Wodzisławia Śląskiego odnaleźli i zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany przez organy ścigania. Nieugiętość oraz determinacja policjantów doprowadziły do tego, że lista osób ukrywających się przed sprawiedliwością systematycznie maleje – zauważa rzecznik prasowy komendy. Zatrzymany mężczyzna w wieku 44 lat został osadzony w areszcie, gdzie spędzi następne dwa i pół roku.

Służby policji dokonały identyfikacji miejsca, w którym ukrywał się poszukiwany 44-letni mężczyzna, który dotychczas umiejętnie unikał konfrontacji z prawem. Dzięki nieustępliwości funkcjonariuszy z Wodzisławia Śląskiego, mężczyzna został zatrzymany na ulicy Chrobrego w Wodzisławiu Śląskim w miniony piątek, 5 stycznia. Teraz czeka go kara pozbawienia wolności trwająca 2,5 roku.

– Funkcjonariusze systematycznie redukują listę osób poszukiwanych. Ich cierpliwość i determinacja sprawiają, że ludzie, którzy próbują ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości, ostatecznie lądują w areszcie, gdzie muszą odbyć nałożoną na nich karę – komentuje sytuację rzecznik prasowy komendy, aspirant sztabowy Małgorzata Koniarska.